Sem vložte podnadpis

Soutěž Dance World Cup 2017 Offenburg 

Cely minulý týden jsme reprezentovali Statutární město Olomouc a hlavně celou Českou republiku na jedné z největších světových tanečních soutěží Dance world Cup 2017. Na soutěži tančilo bezmála 4200 tanečníků z 39 různých zemí světa mezi kterými nechybí kromě např Anglie a Francie či také Španělsko nebo Rusko. Na DWC je možné se kvalifikovat na únorové soutěži v Selbu,kde se to letos podařilo pěti našim číslům.Vsichni si na světovém finále které se letos konalo v německém Offenburgu vedli skvěle ! 👌🏼
Největším úspěchem naší výpravy je 3.MÍSTO NA SVĚTE v kategorii Acroskupin pro choreografii Žabičky. Jedná se o vůbec první medaili, která odjíždí z DWC za dlouha léta konání tohoto šampionátu do Olomouce ! 🏆
Výborně si ve svých kategoriích vedly i Lvicci (14.místo na světe) a moderní duet FIFA (18.místo na světe). Jeden se svých nejlepších výkonů předvedly i Panenky,které se umístili na 20.místě. Gratulujeme i Kikce Nevrlé která krásně zabojovala v jedné z nejvíce obsazených kategorií -lidový tanec- s charakteristicky českým národním sólem,které jí moc sluší a jsme na ni velice pyšní.💪🏼
Stejně jako na všechny ostatní děti které jsou díky své snaživisti schopné konkurovat úžasným školám z celého světa. 🌍
Samotná účast na soutěži včetně úvodních ceremonií a samotného klání pro nás byla velkou poctou které si velmi vážíme a děkujeme tímto všem rodičům a ostatním zúčastněným že nám pomohli a umožnili nám se světového finále s dětmi zúčastnit! ❤️ Všichni jsme si to moc užili - a není lepší motivace než sledovat přímo v akci ty nejlepší - neusneme na vavřínech uvidíme se na našem Letním tanečním týdnu ! 🎀

Za krasné fotky moc děkujeme panu Palkoví a panu Prochazkovi