Školní Přispevek vzdělání 2024/2025

Školné za ZUŠ Olomouc IP. činí 1600 ,- Kč za pololetí

Školné plati pro všíchni 3 stupní ZUŠ a zahrnuji vyuku a připravu na představeni a klasskoncerty. Učast na představeni školy a zaverečné klasskoncerty jsou povinné a je to součast vyučného procesu a zaverečných zkoušek.

Úplatu lze uhradit pololetně, nejpozději do 30. září na 1. pololetí daného školního roku, a do 28. února na 2. pololetí, a to bezhotovostním převodem na účet č. 2402721176/2010, vedený u Fio BanK

Baletni Škola Olomouc -IP

Účast žáků na soutěžích

1300 kč

Připrava na soutěži neni současti vyuky ZUŠ a zajištuje to Baletní škola Olomouc v jiných hodinach než je vyuka a žaci  plati přispevek 1300 kč.Učast na soutěžích neni povinná. Je to individualní rozhodnuti a je to velká zodpovednost vuči ostatním dětem v soutěžném teamu.

Pokud jsou děti trenéry vybrány pro přípravu na soutěže (a mají o soutěže zájem), neplatí již další finance za choreografii a přípravu na soutěže, platí si jen vedlejší náklady spojené se soutěžemi (startovné, kostýmy, cestovné, případně ubytování apod.)

Úplatu lze uhradit pololetně, nejpozději do 30. září na 1. pololetí daného školního roku, a do 28. února na 2. pololetí, a to bezhotovostním převodem na účet č. 2800727020/2010, vedený u Fio BanK

Soukromá lekce 450 kč

Pokud by někdo měl zájem o vytvoření darovací smlouvy, kontaktujte p.Popovu. Smlouvu škola vystavuje obvykle pro částky od 20,000Kč výše (v ceně je pak ale školné dítěte na celý školní rok a propagace na našem webu i dalších propagačních materiálech školy).

S podanim elektronické přihlašky automatický davate souhlas se školním řadem