Balet a kondice pro dospělé OlomoucMoc se na Vás tešim Irina 

Výuka baletu pro dospělé je součást výuky naší baletní školy. Hodiny probíhají stále dle rozvrhu a zájemci se mohou přihlásit kdykoliv během roku. Podle jejich možností a zkušeností budou přiřazeni ke skupinám začátečníci nebo pokročilí. Můžete se přihlásit telefonicky, mailem, nebo vyplnit přihlášku na stránkách. První lekce je ukázková a je zdarma. Ceny kurzů jsou uvedeny na stránkách v sekci školné. Místo konání je uvedeno v sekci rozvrh hodin - Olomouc.

Výuku baletu pro dospělé vedeme v Olomouci pravidelně již od roku 2003. Byli jsme první, kdo se zaměřil na výuku baletu pro dospělé a i v současnosti, pokud je nám známo, jsme jedni z mála, kteří výuku v tomto rozsahu a kvalitě dospělým zájemcům nabízejí. Od roku 2003 naše baletní lekce pro dospělé navštívilo již více než 300 žáků. Lekce jsou určeny pro ženy i muže starší 16 let. Pro účast na našich lekcích není nutná předpříprava, naše lekce jsou proto vhodné i pro úplné začátečníky. Učastníci jsou v jednotlivých lekcích dle stupně pokročilosti rozděleni na začátečníky a pokročilé. Kvalita výuky je garantována zkušenými pedagogy pod vedením MgA. Iriny Popové. MgA. Irina Popová působila více než 20 let jako sólistka Moravského divadla Olomouc, je absolventkou brněnského JAMU a taneční konzervatoře v Samaře (Rusko). V posledních 15 letech se aktivně věnuje výuce dětí i dospělých, vede taneční přípravu v gymnastickém oddílu Prostějov a v roce 2010 založila i vlastní baletní školu - Baletní škola Irina Popova.
V případě, že Vás naše škola oslovila a máte rádi balet, tak neváhejte a přijďte mezi nás.

Dospělí - 1200 Kč za 3 měsíce, 4x za měsíc jedna lekce 60 minut.
individuální (dospělé) probíhají po domluvě s MgA. Irina Popova.

Cena individuální hodiny je 300,- Kč. / 1 osoba/
Cena individuálních hodin pro 2 osoby / 1 osoba 150 Kč /

MgA. Irina Popova


Přihlášky

Balet a kondice pro dospělé Olomouc

Adresa baletní sálu, kde výuka probíhá, je Třída Svobody 39, Olomouc.