Rozvrh hodin 2017/2018

Vážené rodiči. Příští rok budou změny které týkají soutěžících děti. Pondělí nebude výuka skupina střední, malí výuka zůstává beze změn a budou zkoušky na soutěži a to je od 16h do 18.30h a v neděli od 17h do 19h. Seznam soutěži napíšu později ale nepojedeme na Ave Bohemii a CDO. Na konci školního roku napíšu co máme v planu dělat za čísla a prosím o souhlas, doplněni nebo škrtáni aby my to mohli nachystat v lete a začátkem roku začít studovat.  

Hodiny vedou: MgA. Irina Popova - balet děti skupiny "střední" a "velcí" a balet dospělí

DiS Lucie Mielewczyková (dříve Rojková) - moderní tanec děti (střední a velcí C1)

Lucie Mielewczyková (dříve Rojková) - moderní tanec děti (velcí C2), posilování děti (velcí C2), cvičení s dětmi v šátku (dospělí)

Eliška Holčapková - gymnastika "nejmenší" + "malí" v pondělí, balet děti "nejmenší" a "malí A1" v úterý, "malí A2" ve středu, posilování děti (střední + velcí C1)

Sylva Kopecká - gymnastika děti "střední" a "velcí"

Milada Truksová - nepovinná hodina lidový tanec děti

Skupiny v gymnastice "Nejmenší a Malí zač." a "Nejmenší a Malí pokr." si rozdělila trenérka podle toho, jak zvládají gymnastiku na začátečníky a ty pokročilejší. V baletu skupiny "Malí A1" a "Malí A2" jsou rovnocenné, dělí se jen z důvodu velkého počtu přihlášených dětí. Stejně u baletu středních jsou rovnocenné skupiny Střední B1 a Střední B2, opět rozdělení jen z důvodu potřeby menšího počtu dětí na hodině a tedy zkvalitnění výuky. "Velcí" se dělí jen na moderní tanec, zde rozdělení určila Irina Popova (případně na dotaz upřesní), někteří chodí na obě hodiny.

Pro hodiny "posilování děti" musí mít všichni posilovací pomůcku "Elastic band":

Cenné věci (mobily apod.) noste s sebou prosím do sálu a nechejte je u trenéra, v šatně vám za ně nemůžeme ručit. Často se stává, že mobily se volně válejí v šatně a nejsou ani v taškách.

Na tréninky noste vhodné oblečení dle druhu hodiny (upřesní vám na dotaz trenéři), na nohou pro balet a gymnastiku piškoty, na moderní tanec piškoty nenoste, tančete naboso, případně s vhodnými ponožkami nebo chrániči chodidel (upřesní případně trenéři). Děti by měly mít pití v plastové lahvi a chodit na hodinu včas (především ti menší pokud možno o něco dříve, ať se stihnou na hodinu připravit a soustředit). Během tréninkových hodin nemohou být na tanečním sále rodiče (mohou ale případně čekat na děti v přilehlých prostorech, v šatně, na chodbě apod.).


Adresa baletní sálu, kde výuka probíhá, je Třída Svobody 39, Olomouc.

Adresa gimnastickí sálu, kde výuka probíhá e Z.Š sv. Voršily, ul. Aksamitova 707/6,  Olomouc