Na špIčkách Brno 2018 

Tento víkend jsme se zúčastnili Mezinárodní taneční soutěže Na špičkách, jejíž 4. ročník se konal v krásných prostorách Brněnškého výstaviště.
Nejlepší úmístění získala moderní skupina Safari, která si vytančila stříbrné medaile :) Gratulujeme!
Další úspěšné umístění si odváží Janička Kvapilová, Kristýnka Nevrlá a Pavlínka Dosoudilová za moderní trio Amazonky, kde ve velké konkurenci skupin čítajících i dvacet tanečnic v jedné choreografii získaly 5. místo a Čestné uznání!
Lilly Gaul a Beátka Smutná také uspěly s moderním duetem It´s magic, když mezi i o skoro tři roky staršími soutěžícími (moderna na této soutěži má kategorii až 10-11, holky spadají do té 8-9) vybojovaly 6. místo a Čestné uznání. 
Další skvělá umístění ve velké konkurenci získali napšíklad Míša Hanáková a Danielka Šarmanová jak se sólíčky balet (8. a 9. místo) tak společným moderním duetem Fifa (7. místo).Zahanbit se nenechali ani Motýli, kteří vytancovaly 7. příčtu. Všechny tyto choreografie připravila Irina Popova.
Dále gratulujeme k soutěžní premiéře našim nejmenším: sólistkám Haničce Malíkové (7. místo) a Ellince Poláškové (12.místo), a napoprvé všechno zvládly skvěle, stejně tak jako své první vystoupení Elinka Kurtišová a Štěpánek Smutný (5. místo)
Již nyní se těšíme na další den s tancem, a to v Olomouci 12.5. :)