Hradecká Odette. 2017

Dne 4.6. jsme se zúčastnili Mezinárodní taneční soutěže Hradecká Odette. Jedná se o jednu z největších českých soutěží, na které se děti mohou představit v klasickém i moderním tanci. Ze Hradce jsem si do Olomouce dovezli celkem 10 MEDAILÍ ! Největším úspěchem pro naši školu je druhé místo v celkovém pořadí v žánru klasický tanec (prvenství nám uniklo o pouhý jeden bod!)

ZLATO
-získala za baletní sólo Dorotka Beátka, gratulujeme k tomuto skvělému úspěchu

STŘÍBRO
-si za baletní sólo Vosička taktéž se skvělým výkonem odváží Miška
-baletní skupina Panenky
-Eliška Sukopová s baletním sólem Variace Eginy
-taktéž Eliška s moderním sólem Poor mother
- baletní ksupina My fair lady
-Kristellka s moderním sólem Little miss sunshine

BRONZ
-vytančil moderní duet Fifa
-baletní duet Dobrou noc
-baletní kvartet I want Bach

Na krásných čtvrtých místech pak skončila acro/moderní skupina Žabičky, baletní duet Na cestě, Alička s moderním sólem Little Wednesday, moderní trio Pod postelí straší,Danielka s baletním sólem Superhero a moderní skupina Gone Gone Gone.

Všem dětem i rodičům moc děkujeme za krásné uzavření sezóny tuzemských soutěží, a nyní se již připravujeme na závěrečné vystoupení 16.6. a náš odjezd na finále Světového šampionátu v německém Offenburgu!