Grand prix dance Olomouc 2018 RCO

V sobotu 12.5. jsme se zúčastnili olomoucké soutěže Grand prix dance, na kterou se sjeli baletky i tanečníci z celé České republiky.
Nejlépe si vedla skupina SAFARI, která vytančila stříbrné medaile a získala speciální ocenění za kostým. Další skvělé stříbrné medaile získaly Beátka Smutná a Lilly Gaul za moderní duet ITŚ MAGIC. Moc gratulujeme k prvnímu medailovému úspěchu také našim nejmenším soutěžním nováčkům, kteří si za svou pilnou přípravu odvezli medaile bronzové, a to za baletní skupinu VŠECHNO NEJLEPŠÍ. 
Další speciální ocenění za kostým získalo i duo Ruský tanec, Danča Šarmanová a Kristellka Janssens, kterým se podařilo umístit na bramborové příčce. Stejně výborně si vedla i Pavlínka Dosoudilová která získala za svou Variaci Lízy 5. místo. Čísla pro děti připravila a nazkoušely,pedagogy školu

Všem moc děkujeme za pěkné taneční výkony i přes brzké vstávání a soutěžní shon! MgA.Irina Popova