GRAND PRIX DANCE Olomouc-2017

V sobotu 13.5.2017 se v RCO Olomouc konala mezinárodní taneční soutěž "GRAND PRIX DANCE Olomouc" pro amatérské tanečníky a naši žací tam krasné zatančili a byli velice vysoko hodnocené profi porotou. Celkem odnesli jsme 7 poháru.1 místo duet Fifa kategorie modern D.Šarmanová A.Wunschova, 2. místo skupina balet Panenky, 1. místo Malý princ D.Šarmanová, K.Janssens, M.Hanaková, L.Gaull, 3.místo solo balet SuperHero D.Šarmanová, 1.místo Žabičky skupina modern, 2.místo balet solo Eginy E.Sukopová a podtvrdila svoje 1.místo z Brna kde ve stejné kategorii zvitezila se solem modern Poor mother. Všem moc děkuji za skvělou prezentaci školy a rodičum za podporu a pomoc. Ostatním holkám moc děkuji za výkony a i když neumistili je vidět posun dopředu. Krasné zatančili A.Pravdová, Z.Pospišilová, T.Kolomá, P.Maksimová, P.Dosoudilová,