Grand Prix Dance 2015 

01.06.2015 15:48

V sobotu 30.5.2015 se čtyři naše choreografie zúčastnily soutěže v Regionálním centru Olomouc "Grand Prix Dance 2015". Soutěžilo se v baletu i v moderním tanci. V kategorii "moderní tanec sólo/duet/trio 14-16 let" získala2.místo s choreografií "Alice in Wonderland" (I.Gracíková, L.Střítezská z Hradce Králové), 3.místo obsadila E.Sukopová  spolu se Simonou Doležalovou z Brna (SZUŠ Radmily Chmelové), 2.místo získal i duet "Home Again"  v kategorii "moderní tanec sólo/duet/trio 17-19 let" (v této kategorii 1.místo nebylo uděleno, porota udělila jen 2. a 3.místo). Další pěkné umístění a čestné uznání vybojoval duet  s choreografií "Spies" v kategorii "moderní tanec sólo/duet/trio 12-13 let" čestné uznání získala i naše nejmenší zástupkyně "Beata Smutná" v kategorii "balet sóla do 7 let". Všem soutěžícím gratulujeme k výsledkům a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.