DANCE WORLD CUP V SELBU 2018 

Minulý víkend jsem se velmi úspěšně zúčastnili České národní kvalifikace na jednu z největších světových tanečních soutěží Dance World Cup, kam se každý rok sjíždí přes 4000 tanečníků- a vybojovali celkem 8 POSTUPŮ na světové finále, které se letos koná v Barceloně.
Zvítězil národní duet Ruský tanec, Jakub Procházka se sólem Verbunk, Eliška Sukopová v kategorii balet sólo. Druhé místo obsadil moderní duet Fifa- všechna tato čísla připravila sama ředitelka školy Irina Popova. Zlato odvaži i Polina Maximová v kategorii akrobace Without you(choreograf Denisa Kopecká). Na zlaté příčce se také umístila akrobatická skupina Safari dětmi potvrdily výborný výsledek z loňského mistrovství světa v této kategorii, kde se jim po úspěšné kvalifikaci podařilo získat bronzovou medaili. Z jejích choreografií se také ze stříbrné příčky kvalifikovala malé baletní skupina Malý princ nebo bronzový moderní duet It´s magic.
Moc gratulujeme všem dětem a děkujeme za krásné taneční výkony <3Děkujeme i rodičům za pomoc a výdrž při dlouhých soutěžních dnech!