Dance World Cup Jihlava 2019

V sobotu a v neděli jsme se zůčastnily kvalifikace na World Cup v Portugalsku. Zůčastnilo se jí více než 600 účastníků. Naše holky se celkem slušně umístily. Dovezly jsme do Olomouce dvě 1 místa, čtyři 2 a jedno 3. 1. místo vyhrála Adéla se sólem Havana a zajistila si postup na finále v Portugalsku. Druhé 1. místo získal skupinový tanec Dalmatínci bez postupu. 2. místo získala Michaela se sólem Merry Happy a taky si zajistila postup do Portugalska. Dále 2. místo Pavlína se sólem Nune, další 2. místo skupina Hélium v moderním tanci, a taky 2. místo skupina Strings taky s moderním tancem. 3. místo ve velké skupině balet - Valčík. Celkem jsme tam vezly 17 choreografií a všechny holky se skvěle představily. Tímto jim moc děkujeme a rodičům za podporu a klidné zvladnuti náročnýho vikendu. Irina.