Sem vložte podnadpis

Dance World Cup Barselona Sitges 2018 

Koncem června a to je od 22 a do 30 čísla probíhala světová taneční soutěž v Barceloně, které se zučástnili i žáci naší školy. Po kvalifikaci v Selbu postoupilo celkem 6 čísel a ve světě se umistili v hodně velké konkurenci Its magic 24 místo kategorie mini duo modern, Ruský tanec 16.místo v kategorii mini narodný tanec, Malí princ 12. místo v kategorii mini malá skupina balet, Without you 18. místo v kategorii junior akro dance. Velkou radost máme z umistěni čísla Safari v kategorii akro male skupiny na 7. místě a také z čísla Verbunk v kategorii lidový tanec,který a i když umistil na 27. místě byl ukázkou celemu světu lidového kroje a tance který patrí ke kulturnímu dědictvi České republiky. Letos v Barceloně setkali soutěžici z 46 zemi a bylo tam vice než 5000 tánečniku. Naše škola dostala možnost přezentovat ve světě město Olomouc pod záštitou primátora Mgr. Antonín Staněk, Ph.D. statutárního města Olomouce , čeho jsme velice vážíme a holky hodně snažili aby důstojně obstáli svěřenou jim důvěru. Choreografii připravili pedagogy školy  hodně děkujeme za zvládnuti psychického a časové náročného zařizováni hlavně rodičům. MgA.Irina Popova