Přihlášky

Můžete se i v průběhu roku přihlašovat na školní rok 2023/2024

Můžete se po dohodě s ředitelkou školy nebo trenérem také přijít nejprve podívat na libovolnou hodinu (dle rozvrhu) a pak se rozhodnout.
Pro přihlášení dětí na školní rok 2023/2024 vyplňte formulář níže (pokud jste se předem nedomlouvali s trenérem nebo vedením školy, doporučujeme také zavolat a domluvit se na podrobnostech).
Ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. dáváte souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů a s jejich zařazením do databáze školy po dobu členství dítěte v Baletní škole Irina Popova, souhlasíte s využíváním svých elektronických a jiných kontaktů pro zasílání důležitých informací o činnosti školy, tyto údaje nebudou poskytnuty třetím osobám ani využívány k jiným účelům.

Přihlášky na školní rok

Vážené noví zájemci! Prosím věnujte pozornost, na všechny příhlašky dostanete na email který jste uvedete v přihlášce odpoved. Odpovídáme postupně. Na konci srpna dostanete email s datumem rodičovské schuzi v září. Sledujte prosím stranky.

PROSÍM PŘEČIST VYPLNIT PODEPSAT A VYTISKNOUT. PŘINEST DOŠKOLY KDYŽ POPRVE VEDETE DITĚ DO ŠKOLY. V PŘIPADU NEPOCHOPENI, VYSVETLIME NA MISTĚ

Přihlášky

Balet a kondice pro dospělé Olomouc

Baletni Skola Olomouc

Adresa sálu,

Třída Svobody 39, Olomouc.

baletniskola@gmail.com