Balet a kondice pro dospělé Olomouc


Všem novým zájemcům nebo kdo pokračuji navštěvovat hodiny pro dospele balet nebo moderní tanec ZAČINAME.
Moderní tanec utery 06.09 v 17,30
Balet začatečniky středa 07.09 v 18h
Balet pokročile pondeli 05.09 v 18h
Moc se na Vás tešim Irina a Bara 

Výuka baletu pro dospělé je součást výuky naší baletní školy. Hodiny probíhají stále dle rozvrhu a zájemci se mohou přihlásit kdykoliv během roku. Podle jejich možností a zkušeností budou přiřazeni ke skupinám začátečníci nebo pokročilí. Můžete se přihlásit telefonicky, mailem, nebo vyplnit přihlášku na stránkách. První lekce je ukázková a je zdarma. Ceny kurzů jsou uvedeny na stránkách v sekci školné. Místo konání je uvedeno v sekci rozvrh hodin - Olomouc.

Výuku baletu pro dospělé vedeme v Olomouci pravidelně již od roku 2003. Byli jsme první, kdo se zaměřil na výuku baletu pro dospělé a i v současnosti, pokud je nám známo, jsme jedni z mála, kteří výuku v tomto rozsahu a kvalitě dospělým zájemcům nabízejí. Od roku 2003 naše baletní lekce pro dospělé navštívilo již více než 300 žáků. Lekce jsou určeny pro ženy i muže starší 16 let. Pro účast na našich lekcích není nutná předpříprava, naše lekce jsou proto vhodné i pro úplné začátečníky. Učastníci jsou v jednotlivých lekcích dle stupně pokročilosti rozděleni na začátečníky a pokročilé. Kvalita výuky je garantována zkušenými pedagogy pod vedením MgA. Iriny Popové. MgA. Irina Popová působila více než 20 let jako sólistka Moravského divadla Olomouc, je absolventkou brněnského JAMU a taneční konzervatoře v Samaře (Rusko). V posledních 15 letech se aktivně věnuje výuce dětí i dospělých, vede taneční přípravu v gymnastickém oddílu Prostějov a v roce 2010 založila i vlastní baletní školu - Baletní škola Irina Popova.
V případě, že Vás naše škola oslovila a máte rádi balet, tak neváhejte a přijďte mezi nás.

MgA. Irina Popova


Přihlášky

Balet a kondice pro dospělé Olomouc

Adresa baletní sálu, kde výuka probíhá, je Třída Svobody 39, Olomouc.